Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Institutionskansliet


Joakim Hurtig - porträttfoto
Joakim Hurtig
Administrativ chef

Tel: 031-786 35 69
E-post: joakim.hurtig@neuro.gu.se 





 


Porträttfoto - Anna-Karin Norrman
Anna-Karin Norrman

Administrativ samordnare

Tel: 031-786 35 21
E-post: anna-karin.norrman@neuro.gu.se




 


Porträttfoto - Christina Claesson
Christina Claesson
Personalsamordnare

Tel: 031-786 93 20
E-post: christina.claesson@neuro.gu.se




 


 Porträttfoto - Erik Falk
Erik Falk
Ekonomisamordnare

Tel: 031-786 34 39
E-post: erik.falk@neuro.gu.se




 



Jessica Engström

Utbildningssamordnare

Tel: 031-786 33 75
E-post: jessica.engstrom@neuro.gu.se



Inger Almgren

Forskarutbildningshandläggare

Tel: 031-786 35 28
E-post: inger.almgren@neuro.gu.se



Markus Johansson
IT-samordnare

Tel: 031-786 35 19
E-post: markus.johansson@neuro.gu.se




 



Oskar Bergström
IT-tekniker

Tel: 031-786 35 19
E-post: oskar.bergstrom@neuro.gu.se




 



Gun-Britt Juhlin

Personaladministratör (ansvarig för institutionens reseräkningar, GUDOK-samordnare)

Tel: 031-786 35 84
E-post: gun-britt.juhlin@sahlgrenska.gu.se


Porträttfoto - Sofie Ottosson
Sofie Ottosson
Personalhandläggare

Tel: 031-786 37 85
E-post: sofie.ottosson@neuro.gu.se




 



Marianne Arnstein
Personalhandläggare

Tel: 031-786 59 14
E-post: marianne.arnstein@gu.se


Porträttfoto Josefin bergenholtz
Josefin Bergenholtz

Kommunikationssamordnare

Tel: 031-786 30 17
E-post: josefin.bergenholtz@neuro.gu.se




 



Mariann Nyqvist
Administratör (tjänstledig)
E-post: mariann.nyqvist@gu.se

Sidansvarig: Josefin Bergenholtz|Sidan uppdaterades: 2017-02-27
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?